Hopp til innhold
Viser deg resultater for "Asten"

Ting man kan gjøre i Asten

De beste anbefalingene fra lokalbefolkningen

Finn ut hva som gjør byen unik med hjelp fra lokalbefolkningen – alt fra omvisninger til skjulte perler.
Establishment
  • 1 lokalkjent anbefaler
Museum
  • 1 lokalkjent anbefaler
Greek Restaurant
$$
  • 1 lokalkjent anbefaler
Natural Feature
“Beleef De Peel, met veel informatie over de onstaansgeschiedenis van dit hoogveengebied.”
  • 2 lokalkjente anbefaler
Restaurant
Point of Interest
Department Store
Street Address
  • 1 lokalkjent anbefaler
Lodging
“De Turfstekers Route - Happen en Trappen De route start in Asten ten oosten van Eindhoven. Bij het Best Western Hotel Nobis is de ontvangst met koffie/thee en wat lekkers. Al fietsend maken we snel kennis met De Groote Peel. Ooit was dit een uitgestrekt hoogveengebied. In de 19e en 20e eeuw werd hier veel turf afgestoken en bestond het leven vooral uit hard werken. Dit is nu wel anders, want tegenwoordig is De Groote Peel het domein van fietsers en wandelaars. www.happenentrappen.nl”
  • 1 lokalkjent anbefaler
Museum
“Een ontzettend leuk museum waar je terug in de tijd gaat. Erg leuk voor ouderen, maar ook zeker voor kinderen is dit een aanrader. ”
  • 1 lokalkjent anbefaler
Kafé
  • 1 lokalkjent anbefaler
Shopping Mall
“Hema, AH, Etos en andere kleinere winkels; Hema, AH, Etos and other smaller stores”
  • 1 lokalkjent anbefaler

Populære restauranter

Greek Restaurant
  • 1 lokalkjent anbefaler
Diner
  • 1 lokalkjent anbefaler
Restaurant
Restaurant
  • 1 lokalkjent anbefaler
Restaurant
“Mexicaans getint eetcafe dat voornamelijk bezocht wordt door jong publiek; Mexican tinted eatery that is mainly visited by young audiences”
  • 1 lokalkjent anbefaler
Department Store
Store
  • 1 lokalkjent anbefaler
Restaurant
“Markt 8 is een unieke en sfeervolle horecagelegenheid midden in het centrum van Asten. Hier bent u de gehele dag welkom. Kom genieten van een lekkere lunch, heerlijk diner of gewoon een drankje in de middag of avond uren. Probeer ook eens één van onze arrangementen zoals een High Tea, High Wine of High Beer”
  • 1 lokalkjent anbefaler

Utforsk mer på Airbnb

Opplevelser i Asten