
Hus som feriebolig i Picos de Europa
Finn og bestill unike hus på Airbnb
De best vurderte husene i Picos de Europa
Gjestene er enige: Disse husene har fått gode vurderinger for beliggenhet, renhold og mer.

ACOGEDORA CASA a 10 " de Cangas de Onis
Fint hus ti minutter fra Cangas de Onís , I en veldig rolig husdyrlandsby ved bredden av elven Sella. Den har to soverom, ett med to senger på 90 og det andre med en seng på 35. et bad med dusj , toalett og stue med peis ,kjøkken utstyrt med keramisk platetopp, stekeovn, mikrobølgeovn, oppvaskmaskin, strykejern, vaskemaskin, tørketrommel og alt som er nødvendig for å ha et hyggelig opphold . Utegrill og lekehus. Kom og nyt toppene i Europa og stranden bare 30 minutter unna.

43North - Oceanfront house S. Vicente Barquera
Flott og svært privat beliggenhet i en spektakulær naturpark for de som ønsker å nyte hva Nord-Spania har å tilby. Strand, fjell, surfing, fotturer, eventyr, gastronomi, en drøm for ferien din. Ligger i hjertet av Oyambre nasjonalpark, omgitt av rolige prærier og med utsikt over det kantabriske havet. Gerra strand ligger noen skritt unna med tilgang. Nyt den fantastiske utsikten over Picos de Europa-området. Minimum opphold: Maks 4 dager. Maks 4 personer.

Loftsleilighet i fjellet
FJELLLOFTET vårt er spesialdesignet for par eller par med barn. Det skiller seg ut på grunn av de romslige og komfortable rommene, alle med fantastisk utsikt over fjellet. – stue med peis og panoramautsikt - fullt utstyrt kjøkken – sammenleggbar dobbeltseng og sovesofa – fullt bad i naturstein – Oppvarmet panoramisk veranda. – sommerkjøkken med grill og vedfyrd ovn – Svømmebasseng i naturstein med et solingsområde. – Fontener, hager og romslige terrasser.

La Casina de la Higuera «Et vindu til paradis».
"La Casina de la Higuera" er et lite frittstående hus med mye sjarm, en vakker veranda og parkering. Mellom havet og fjellet, 500 m fra Griega-stranden, mellom Colunga og Lastres, ved siden av Sierra del Sueve og Jurassic-museet. Et lyst og åpent design for to personer, ideelt for å hvile og koble seg til naturen. Med alle fasiliteter, vaskemaskin, tørketrommel, oppvaskmaskin ... WIFI, SmartTV (Netflix, Amazone Prime, HBO). Natur og komfort.

Landsbyhus Canalizu L'Abeya
Hus rehabilitert i Sotres i 2010. Den har to dobbeltrom (ett dobbeltrom og ett med to senger), fullt utstyrt bad, stue-kjøkken, peis (ved ikke inkludert, men tilbys mot en ekstra kostnad), oppvarming og en terrasse som lar deg nyte Picos de Europa. I 2021 forbedret vi huset vårt med en utendørs veranda. I 2022 installerte vi nye vinduer, og i 2023 fikk vi en ny ovn og kokeplate på kjøkkenet. SmartTV i stuen og gratis Wi-Fi i hele huset.

Cangas de Onis landlige hus med utsikt mot solnedgangen
Koble fra hverdagen og finn tilbake til naturen. Landstedet vårt, omgitt av fjell, er det perfekte tilfluktsstedet for de som søker fred og vakre landskap. Store vinduer fyller rommene med naturlig lys og gir utsikt over omgivelsene. Bare en kort kjøretur unna, og kysten og de fantastiske strendene lar deg nyte både hav og fjell på én ferie. Naturlige materialer og uteområder inviterer deg til å slappe av og slappe av i ditt eget tempo.

Casa Rural La Xica ll Asturias
I hjertet av fjellkjeden, i Beceña, ligger LA XICA ll, en typisk asturisk fjellhytte, med fantastisk utsikt over Picos de Europa, utvilsomt det mest alpine landskapet i landet, men med særegenhet at situasjonen vil tilby en rekke kontraster som er vanskelige å finne på andre breddegrader. Du vil elske stedet mitt på grunn av beliggenheten. Stedet mitt passer for par, eventyrere, bedriftsreisende, familier (med barn) og kjæledyr.

La era de Somaniezo
Somaniezos æra, nybygd hus, koselig midt i naturen, ideelt for å koble av og nyte roen. Den ligger i privilegerte omgivelser, og tilbyr den den perfekte kombinasjonen av avslapning, eventyr og gastronomi, med uendelige utendørsaktiviteter. Beliggenhet i hjertet av Picos de Europa, fem minutter fra Potes og Cabezón de Liébana. La deg omsluttes av magien i denne unike omgivelsen og opplev en uforglemmelig opplevelse!

Fantastisk utsikt, to minutters spasertur til stranden
Ligger 50 meter fra stranden med spektakulær utsikt over havet og fjellene, i en spektakulær naturlig omgivelse full av strender med fin sand, fjell, klipper og frodig vegetasjon. Kvaliteten på arkitekturen, sørvendt, forholdet til naturen og nærheten til stranden gjør dette til et unikt hus. I tillegg ligger det bare 5 minutter med bil fra Llanes eller Posada, og 50 minutter med bil fra Oviedo eller Santander.

CASA LA LINTE
Huset er innredet med all vår kjærlighet, og vi håper at dere vil føle dere like komfortable som i deres eget hjem og nyte en hyggelig ferie. I første etasje har den en stue, fullt utstyrt kjøkken og et toalett. I andre etasje er det to svært koselige soverom og et komplett bad. Huset har en sjarmerende hage med grill og utsikt over Picos de Europa. Fra huset kan du gå ut for å ta en rekke fjellturer.

Hus med spektakulær utsikt
Velkommen til utsiktspunktet Perrozo, en fredelig oase på høyden nær Potes. Så snart du går inn døren, vil du bli omfavnet av en varm atmosfære, med synlige bjelker, en innbydende vedovn og store vinduer som bader hvert rom i naturlig lys med en fantastisk utsikt over Europas topper. Hvis du leter etter en autentisk ferie, langt fra byens kjas og mas, vil huset vårt gi deg en uforglemmelig opplevelse

El Cuetu Cabrales
El Cuetu Cabrales er et landsted som leies ut i sin helhet. Det ligger i Ortiguero (Cabrales), i et rolig og stille område. Husets beliggenhet lar deg nyte fjellet i den enestående nasjonalparken Picos de Europa og de nærliggende strendene i Llanes, selv på samme dag. I området kan du drive med alle typer av sportsaktiviteter og gå turer på ruter av stor kulturell, etnografisk og naturlig interesse.
Populære fasiliteter for hus i Picos de Europa
Hus med basseng

Landlige boliger la fuente

casa somio, villa Elisa

Hus med basseng mellom stranden og fjellet.

Wishome – Hus med svømmebasseng og strand, sommer uten varme

Leilighet med svømmebasseng Antiller

Molina House

Hus på den sentrale asturiske kysten

Casa La Churla Mazcuerras
Hus som leies ut på ukentlig basis

La Llondra

Stilig økohus i nærheten av Asturias strender

El Mirador de Armaño (g-102355)

Arkitektens hus mellom hav og fjell

casa villar

Luksushus i Asturia med fantastisk havutsikt

Vakkert renovert villa med den beste utsikten!

Ribadesella/Cangas de Onis – Utflukt til fjellet
Private hus

La Cabaña del Valleyu. Picos de Europa

Casa Vallejo i Barcenaciones

El Rincón del Palacio, Barcenaciones, Cantabria

Casa del Horno

La Campanona Feriebolig

La Casuca ONE i Lebeña

Molin de Intriago V.V. 1468AS Feriebolig

Casa Clémente
Reisemål du kan utforske
- Aquitaine Ferieboliger
- Madrid Ferieboliger
- Porto Ferieboliger
- Poitou-Charentes Ferieboliger
- Côte d'Argent Ferieboliger
- Área Metropolitalitana y Corredor del Henares Ferieboliger
- San Sebastián Ferieboliger
- Bordeaux Ferieboliger
- Bilbao Ferieboliger
- Baskerland, Frankrike Ferieboliger
- Biarritz Ferieboliger
- La Rochelle Ferieboliger
- Playa de San Lorenzo
- Playa de Oyambre
- Picos de Europa nasjonalpark
- Playa Rodiles
- Playa De Los Locos
- Gulpiyuri-stranden
- Playa de Torimbia
- Playa de Toró
- Cabárceno Naturpark
- Capricho de Gaudí
- Playa de Espasa
- Jurassic Museum of Asturias
- Cueva El Soplao
- Bufones de Pría
- Playa de Rodiles
- Castillo Del Rey
- Sancutary of Covadonga
- Hermida-kløften
- Mirador del Fitu
- San Isidro
- Altamira
- Teleférico Fuente Dé
- Elogio del Horizonte (Chillida)
- Universidad Laboral de Gijón





