
Feriehus i Cubillas de Rueda
Finn og bestill unike overnattingssteder på Airbnb
Topprangerte ferieboliger i Cubillas de Rueda
Gjestene er enige: Disse oppholdene er høyt rangert for beliggenhet, renhold med mer.

Riaño-fjellet og Picos de Europa VuT LE 150
VIKTIG! I tillegg til den integrerte desinfeksjonen som vi allerede utførte på overflater, legger vi til en sjokkbehandling med OZON for å desinfisere luften også. Forhallen til EUROPAS TOPPER 2 minutter fra RIAÑO-reservoaret. 45 minutter fra SKI SAN ISIDRO 20 minutter fra SKI SAN GLORIO 40 minutter fra den "guddommelige" CARES-kløften og den nye "Via Ferrata de Valdeon" Privilegert observatorium for "brølet" og for innfødte arter (iberisk gaupe, brunbjørn, fjellgeit, hjort) Eventyr, fotturer NATUR i sin reneste form.

Leon er henrykt
Leter du etter en perfekt leilighet i León? Du har nettopp funnet den. Spektakulær leilighet som ligger i sentrum av León som lar deg nå alt mindre enn fem minutters gange, katedralen, basilikaen San Isidoro og det symbolske Hostal de San Marcos som viktigste turistattraksjoner. Du vil også finne deg selv nedsenket i Humid Quarter og de mange barene og restaurantene bare noen minutter unna. Det er en veldig rolig leilighet som er ideell for å bruke noen dager på å bli kjent med Leon.

El Mirador de Cobeña II Luft fra Liébana i Picos
Hus i en etasje, i en liten og rolig fjellandsby med utsikt over Picos de Europa og Valle de Cillorigo de Liébana. Ideelt for å koble av og være i kontakt med naturen. Potes, hovedstaden i området, ligger 7 km unna. 35 km unna ligger Fuente Dé-kabelbanen som tar deg opp til Picos, og 50 km unna ligger strendene i San Vicente de la Barquera. 2 romslige og komfortable soverom, bad med dusj, stue - kjøkken, terrasse/veranda og privat parkering. Sengetøy og håndklær følger med. Wi-Fi.

Lavender house: Et sted å være.
Gjesteområdet består av et loft på 35 m² og en terrasse på ca. 12 m², atskilt fra vårt område med en skillevegg. Møbler og gjenstander som er restaurert/skapt av oss, eksisterer side om side med originale kunstverk og reisesouvenirer. Bomullslaken, ekte håndklær, hjemmelaget såpe, flere belysningsmuligheter og andre detaljer utgjør hele forskjellen. Du trenger bare å ta med maten din: Alt annet er tilgjengelig. Og fellesarealene er fulle av kroker og hjørner å utforske …

Loftsleilighet i fjellet
FJELLLOFTET vårt er spesialdesignet for par eller par med barn. Det skiller seg ut på grunn av de romslige og komfortable rommene, alle med fantastisk utsikt over fjellet. – stue med peis og panoramautsikt - fullt utstyrt kjøkken – sammenleggbar dobbeltseng og sovesofa – fullt bad i naturstein – Oppvarmet panoramisk veranda. – sommerkjøkken med grill og vedfyrd ovn – Svømmebasseng i naturstein med et solingsområde. – Fontener, hager og romslige terrasser.

Molino bicentenario-VV n. 1237 AS
Lev naturen i et unikt overnattingssted!! Denne vannmøllen var omgitt av natur og elven, og ble i forrige århundre bestemt for maling av mais. Det er et hjem med nåværende bekvemmeligheter, men uten å gi opp tidens rustikke atmosfære. Stillheten, de forskjellige terrassene som alltid ser på elven og det naturlige miljøet blir perfekte allierte for en ideell hvile. Rutene og turgåingene,sammen med den lokale gastronomien vil være et uforglemmelig opphold.

Casa La Herrera
Casa La Herrera er et vakkert hus i kysten av Porma-elven, som ligger i Villafruela del Condado 20 km. Det opprinnelige huset fra 1949 har blitt gjenoppbygd, samtidig som det har beholdt den gamle adobe-strukturen. Den romslige og koselige hagen sammen med det oppvarmede bassenget gir et unikt miljø med avslapning og nytelse. Husutleien er komplett med plass til 12 personer og alltid eksklusivt for å gjøre oppholdet ditt til en unik opplevelse. CR-LE-912

El chalet de la poza – Wifi, arbeidsområde og grill
Koble fra hverdagen i dette unike og avslappende overnattingsstedet. Imponerende plass som ligger i Desfiladero de La Hermida, 30 meter over elven Deva, noe som gir deg en utrolig utsikt fra eiendommen på 2000 m2, og fra den spektakulære terrassen. Fullt utstyrt med alt du trenger for å tilbringe noen unike dager omgitt av natur og fjell. Utstyrt for å kunne studere og jobbe, vil det være det ideelle miljøet for å koble fra.

La era de Somaniezo
Somaniezos æra, nybygd hus, koselig midt i naturen, ideelt for å koble av og nyte roen. Den ligger i privilegerte omgivelser, og tilbyr den den perfekte kombinasjonen av avslapning, eventyr og gastronomi, med uendelige utendørsaktiviteter. Beliggenhet i hjertet av Picos de Europa, fem minutter fra Potes og Cabezón de Liébana. La deg omsluttes av magien i denne unike omgivelsen og opplev en uforglemmelig opplevelse!

Villa Pilarica – Hytte med stor hage og basseng
Villa Pilarica, er et privilegert sted, beliggende i Camino de Santiago, ideell for fotturer, med store naturlige hjørner, stor hage med 2000 kvadratmeter å slappe av i, bade i saltvannsbassenget med jets, som sparer varme takket være kuppelen (fra april til midten av oktober for bruk). Kun 12 km fra byen León. Veldig romslig hus, med peis og grill. Og for de små i huset har husker, trehus og sandkasse.

Hyggelig landsbyhus med peis
Vakkert, fullstendig rehabilitert landsted i de asturiske fjellene. 20 km fra skianleggene Fuentes de Invierno og San Isidro. Det er fullt utstyrt med en vakker steinpeis, gasskomfyr, ovn med grill, TV, to dobbeltrom, oppvarmet bad med dusj, badekar og dobbeltvask. Den har også en fin korridor i første etasje og en møblert veranda med grill og parkeringsplass.

Casa Rural La Tila
Landsted i stein og leire, ideelt for familier eller venner, i det sentrale området av Montaña Palentina, med alle fasiliteter. Egen hage på 155 m2 med utsikt over Peña Redonda, et symbol for området, og 3000 m2 tomt. Omgitt av natur, siden vi er det siste huset i landsbyen. Du vil nyte naturen, stillheten og stjernene. KJÆLEDYR TILLATT.
Populære fasiliteter i ferieboliger i Cubillas de Rueda
Andre flotte ferieboliger i Cubillas de Rueda

nat-rural room

Boliger på landet Las Vegas III

42 Grader Nord Vadinia

Rincón del valle (VUT-LE-1603)

Ceballos utsiktspunkt

Foran Picos de Europa.

Villaen i San Andrés

Ca 'Mi Güela
Reisemål du kan utforske
- Aquitaine Ferieboliger
- Madrid Ferieboliger
- Porto Ferieboliger
- Côte d'Argent Ferieboliger
- Área Metropolitalitana y Corredor del Henares Ferieboliger
- San Sebastián Ferieboliger
- Bordeaux Ferieboliger
- Bilbao Ferieboliger
- Baskerland, Frankrike Ferieboliger
- Biarritz Ferieboliger
- Santander Ferieboliger
- Lège-Cap-Ferret Ferieboliger





